ACTUAL :

prihlás sa do VGS ................................... /


aduptuj si PIXELKU :D..................

Březen 2009

zaspievaj si

31. března 2009 v 17:23 | kiki |  Green day
tentokrát wake me up when september ends s Green day

hehe

31. března 2009 v 17:19 | kiki |  Green day
mám jednu moju oblubenu foto green day jukni na nu

foto

31. března 2009 v 17:17 | kiki |  P!nkchceš sprátelit ???

31. března 2009 v 16:25 | kiki |  SB- sprátelíš sa ??
nekteré blogy alebo jejich majiteli majú pravidla že každý týden musíš byt na jejich blogu musíš sa zúčastnovat všetkych bleskovek a pod. ja ne len by sem ocenila keby si sa zučastnila njakej tej suťažky alebo bleskovky a nekedy navštivit blogis . takže vypln dotaznik a je to


1.méno (krsné)
2.méno(blogové)
3.názov blogu
4.vek
5.pohlaví
6.co chceš na diplom ???????

o co ide ???????

31. března 2009 v 13:16 | kiki
ide o to že sem zeberem 20 ludí který mi vyplna dotazník a potom vam mesiac budem dávať body za vyplnene bleskovky a pod a kdo ich bude mať najviac vyhraje..................................
vyplň dotazník a je to :

1. méno (blogové)
2. vek
3. pohlavie
4. blog

kto to je ???

31. března 2009 v 11:02 | kiki
kto to je ??????????????????
prvých päť ktory to uhadnu dostanu diplomek a SB-ečkam zbirem body - podrbnosti v rubrike suťaže - body foR SB !!!!!!! pište a pre SB - tato suťaž za 5 bodov

5 tipu jak byt funny styl- jako ja

31. března 2009 v 10:44 | kiki |  len tak
1. nikdy nenos černu .....je nudna a v tmavych farbach nebudeš funny
2. nos činy nebo converse ( farebne)
3. nos trička z napisem , obrazkama a pod jako slnko , kvetiny , hello kitty
4.noc uzke rifle ( ked nejsi trochu baculata lebo keby si bila nenoc lebo bi te to mohlo ešte roztahnut )!!!!!!
5. smej sa čo nahlasnejšie ale zase tak aby si nevypadala ako krava !!!!!!!!!!! ked si nepochopila niekedy sem dam svoje foto a pootom pochopiš

innocence

31. března 2009 v 10:31 | kiki |  Avril Lavigne

3.album

31. března 2009 v 10:27 | kiki |  Avril Lavigne
1 Girlfriend
2 I Can Do Better
3 Runaway
4 The best Damn Thing
5 When You´re Gone
6 Everything Back But You
7 Hot
8 Innocence
9 I Don´t Have To Try
10 One Of Those Girls
11 Contagious
12 Keep Holding On


2.album

31. března 2009 v 10:26 | kiki |  Avril Lavigne
1Take Me Away

2Together

3Don´t Tell Me

4he Wasn´t

5Hoe Doe´s it Feel

6My Happy Ending

7Nobody´s Home

8Forgotten

9Who Knows

10Fall To Pieces

11Freak Out

12Slipped Away

1. album - Avril

31. března 2009 v 10:23 | kiki |  Avril Lavigne
Avril Lavigne zatím vydala 3 velice úspěšná alba. Prvního alba "Let Go" se prodalo více než 14 milionů kusů. Druhé album Avril Lavigne "Under My Skin" vyšlo 25. května 2004 v USA. Tam se okamžitě umístilo na prvním místě, stejně jako ve Velké Británii, Německu, Japonsku, Austrálii, Kanadě, Mexiku, Argentině, Španělsku, Irsku, Thajsku, Koreji a Hong Kongu. Třetí album Avril, The Best Damn Thing vyšlo v dubnu 2007. Singl "Girlfriend" měl premiéru 26. února. Debutoval v hitparádě Billboard Hot 100 na pátém místě.


1Losing grip

2Complicated

3Sk8Er Boi

4I´m with you

5Mobile

6Unwanted

7Tomorrow

8Anything But Ordinary

9Things I´ll Never Say

10My World

11Nobody´s Fool

12Too Much To Ask

13
Naked

rozhovor - 1

31. března 2009 v 10:19 | kiki |  Avril Lavigne
odteraz sem budem davať rozhovory z celkebritami takže prvy je na scene prave teraz :
Jaká jsi byla ve škole?
Úplně obyčejná holka, co chodí do normální školy. Žádná šprtka. Neměla jsem maléry, ale taky jsem často nedávala pozor. Spíš mě bavilo si donekonečna povídat. Takže jsem si to bez povšimnutí učitelů užívala. Patřila jsem do bandy teenagerů, co chodili na parties a věčně zaspávali, ale mimoto jsem taky zpívala.

Měla jsi vždycky jasno v tom, co chceš dělat?
Můj sen byl odjakživa jasný - zpěvačka. Prozpívávám se životem a to prostě miluju. Když jsem vyrůstala, zpívala jsem, kde se dalo. V klubech, na různých akcích, ve škole, v kostele, kdekoliv. Ovšem kupodivu jsem se taky chtěla stát policistkou. Myslela jsem si, že moje poslání je protivný polda!


parfem

31. března 2009 v 10:15
Avril vytvorila novy parfem zo spoločnostou PROCTER GAMBLE a na trhy sa dostavilo ešte na konci roka 2008 . Pre interwiev isteho časopisu prehlasial , že vytvarať parfem je zabava .!!!!!

a tu je :
len asi každeho by zaujimalo ako voni !!!!!!!

new

31. března 2009 v 9:49 | kiki |  Britney Spears
Britney vydala novy album Circus. Ako sama tvrdi je to jeden z naj albumov ktory vydala . Song Cirsuc je znamy všade a tady je ukažka :

životopis Britney

31. března 2009 v 9:41 | kiki |  Britney Spears
Povolání: Zpěvačka, herečka, modelka
Věk: 27
Datum narození: 2. 12. 1981
Místo narození: Kentwood, Louisiana, USA
Znamení: Střelec


Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Má dva sourozence Bryana a Jamie Lynne. Měří 165 cm. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.

Doprovázená matkou a mladší sestrou strávila Britney Spears několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu.

Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua JC Chasez - nynější členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula.

Po zrušení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední školu doma v Luisianě. Po roce studia začala toužit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoškolském studiu za pomoci soukromých učitelů.

Začátkem roku 1998 bylo první album Britney Spears hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamžik - bleskově se vyhouplo do čela snad všech světových hitparád.

Britney Spears si také získala fanoušky dobrou marketingovou strategií, když zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níž se hráli její písně. Její vzhled školačky, hnědé culíky a těsný svetřík ve videoklipu ...Baby One More Time si našel okamžitě milióny fanoušků.

V současné době se snaží prosadit i na poli filmu, kde byla její první role v roce 2000 jako letuška v epizodní roli v thrilleru Longshot. Podle jejích slov ale chce aby hudba byla vždy na prvním místě. Pak přišlo v roce 2001 album nazvané Britney a s ním velké zklamání. Ani jeden z hitů se neprobojoval do desítky top singlů a Britney začala ztrácet na své rivalky Christinu Aguileru,Shakiru a další mladé popové zpěvačky.

V roce 2002 si zahrála hlavní roli ve filmu Crossroads, v němž si zahrála Lucy.Lucy pořád piští, ale podaří se jí splnit si svůj sen: vystoupí jako zpěvačka v klubu.Hlavní role ve filmu Crossroads měla Britney znovu dostat na titulní stránky a připravit tak půdu pro nové album. Obojí se podařilo,i když film totálně propadl a na Spearsovou jako herečku se snesla lavina kritiky. Ještě se Britney objevila v dalším filmu Austin Powers - Agent 003 Austin Powers in Goldmember, kde vystupuje sama za sebe.

Když je v roce 2004 na vrcholu své kariéry, vdá se za tanečníka Kevina Federlina. Pro všechny byly zpočátku párem snů. To se následně změní jakmile Britney otěhotní. Kevin rozhazuje její peníze plnými hrstmy a tráví noci s jinými ženami a popíjením s kamarády. Každý den se objevují na titulních stranách bulvárních plátků a Brit to ignoruje, protože chce zachránit rozpadající se manželství. Porodí Seana Prestona a ani ne za pár měsíců otěhotní podruhé. Dovnímá se, že druhý potomek zachrání jejich vztah. Nestane se tak. Britney porodí druhého syna, obarví si vlasy na černo a podává kategoricky žádost o rozvod. Následně se psychicky zhroutí a ostříhá se dohola. Rodina ji donutí k pobytu v léčebně Promises v Malibu. Děti jsou svěřeny do péče Kevinovi.

30. října 2007 vydala konečně své 5. studiové album s názvem Blackout (Zatemnění), které slaví po světě velké úspěchy. Z alba už vzešly 4 singly: Gimme More,Piece Of Me,Break The Ice a Radar.

Zpěvačce nevydrží ale dobrá vůle příliš dlouho. Na začátku roku 2008 se psychicky zhroutí podruhé, tentokrát je to vážnější. Před svými vlastními syny se pokusí o sebevraždu (předávkovat se prášky). Do jejího domu je následně vyslána policie, sanitka a dokonce hasiči - vše je velmi dramatické a o to horší, že Britney nechce své syny vydat a drží je u sebe zavřené v domě. Policie najde v domě také dopis, který Britney napsala před pokusem o sebevraždu: "Cítím se tak zklamaná, zničená, zneužitá. Svět se ke mě nechová fér a já už nemůžu vůbec nikomu věřit. Cítím, že nejsem schopná splnit očekávání mojí rodiny a mých fanoušků. Možná by bylo lepší, kdybych byla mrtvá!"

Zpěvačka je po tomto incidentu zbavena svéprávnosti, přičemž kontrolu nad jejím životem teď řídí její otec Jamie Spears. Britney je ale už ze všeho špatného venku. Obnovila kontakt se svým kdysi bývalým manažerem Larrym Rudolphem, který se podílel na albech ...Baby One More Time, Oops...! I Did It Again a In The Zone a právě v těchto chvílích natáčí již 6. studiové album. To má dokázat, jestli je Britney ještě schopná kvalitných výsledků. Vše ale svědčí v její prospěch. Spolupracuje s těmi nejlepšími producenty mezi nimiž je i nejúspěšnější hudební producent současnosti, Timbaland.

7.9. 2008 si Britney odnesla z Video Music Awards hned tři ceny: za video roku,nejlepší popové video,nejlepší ženské video a to vše pro jeden jediný song, Piece of Me, který se stal velkým hitem. Ještě před rokem byla na MTV Video Music Awards Britney za trosku, nyní se po roce vrátila triumfálně zpět a potvrdila, že má pořád na to dostat se znovu do extraligy popu. V současné době už spatřil světlo světa singl Womanizer, kterému předcházel singl Circus. 2. prosince vyšlo na její 27. narozeniny její 6. studiové album, které již teď boří hitparády prodejnosti.

V roce 2007 si oholila hlavu v kadeřniství. Už dvakrát se rozvedla a v roce 2007 jí vzali děti. Nakonec jí je ale vrátili a Britney jim věnuje hodně času.

v plavkaach

30. března 2009 v 19:11 | kiki |  Avril Lavigne
jak je videt avril ma asi viacero peknych plaviek a čierne okuliare su jej modnym doplnkom ......aspon vo vode :D

životopis

30. března 2009 v 19:05 | Kiki |  Avril Lavigne
Avril Lavigne sa narodila pre šialenosti. Už ako dieťa chcela byť vždy stredobodom pozornosti. Narodila sa v Belleville, Ontario (Kanada) 27. 9. 1984 v znamení váhy , jej výška je 157 cm a váha 54 kg. Jej farba očí je modro-zelená , vlasy blond.Má mladšiu sestru Mitchelle a staršieho brata Mathewa , otca Johna a mamu Judy. V meste, v ktorom prežila väčšinu svojho života - Napanee, Ontario - , nikto netušil, že by sa mohla niekedy zrodiť nejaká hviezda. "Vždy som vedela, že budem robiť to, čo chcem" hovorí, "spomínam si, že keď som bola mladšia, stála som na svojej posteli akoby na javisku, spievala som z plných pľúc a okolo seba som si predstavovala tisíce ľudí." Spievať začínala v kostole a vtedy si ju všimli hľadači talentov z Arista Records a odišla do New Yorku. Zoznámila sa s manažérom Aristy - Antoniom L.A. Reidom - ktorý sa jej ujal. ,,Každé dospievajúce dievča by chcelo vyzerať ako Britney, no s Avril je to presne naopak. Mnohé dievčatá sú ako ona.V 16-tich sa presťahovala na Manhattan a začala pracovať na svojom debutovom albume. Ponorila sa do toho naplno. "Milujem písanie" vysvetľuje, "keď som bola v depresiách a chcela som preč, vzala som si gitaru a začala som na ňu hrať. Gitara bola občas ako môj terapeut." Avril lietala medzi štúdiom a bytom na Manhattane. "Začala som pracovať z mnohými ľuďmi, ale necítila som, že by ma piesne reprezentovali. Preto som začala písať svoje piesne sama. Chcela som robiť hudbu sama. Boli to veľmi ťažké časy." Los Angeles dal Avril čerstvý vzduch, ktorý už potrebovala. Tu sa zoznámila s producentom a textárom Clifom Magnessom. "Páčil sa mi našla som konečne chlapca pre seba" bola nadšená. "Bol to zároveň aj môj sprievodca po L.A., dobre sme si rozumeli." Niektoré piesne do albumu Let Go boli práve od neho. Hneď potom sa Avril zoznámila s Network Management, u ktorých začínali Dido, Coldplay a SUM 41. (Avrilin manžel Deryck zo skupiny Sum41)Teraz je album konečne na svete! Avril má naozaj radosť a usporiadáva turné aj so svojou skupinou, ktorá je zložená zo sk8 punkových chlapcov. "Bola som vždycky ako chlapec a stále sa tak aj cítim. Nikdy som nemala žiadne naozajstné kamarátky. V zime som hrala hokej a v lete som zasa hrala basketbal.
"Prichádzam, očisťujem svoju myseľ, píšem čo cítim, nezaujíma ma, či si myslia ostatní" hovorí Avril. "Obliekam sa ako chcem, robím to čo chcem a spievam ako chcem." Nemohla som už ďalej čakať. Chcem, aby ľudia poznali moju hudbu, ktorá je ozajstná a priamo z môjho srdca." Stala sa výnimočnou osobou, ktorá začala ľudí oslňovať svojim hlasom, charakterom a vlastným štýlom! Chcem, aby ma ľudia rešpektovali." Avril nemá rada, keď ju volajú punkerkou. ,, Punkeri nevystupujú na MTV. "Mnohí neprajníci však tvrdili, že úspech Avril spočíva len v jednom úspešnom albume. Avril však v roku 2004 vydala svoj druhý album s názvom "Under My Skin" . ,,Myslím, že som prešla veľkou zmenou" . ,,Pri nahrávaní albumu som mala nad všetkým prehľad a s výsledkom som náramne spokojná.Tretí album The Best Damn Thing..už ako najvačší hit "The Girlfriend" ...musím povedať,že Avril teraz nemá chybu!:P